Efe & Kılıç Hukuk Bürosu

2020 yılında kurulan EFE & KILIÇ Hukuk Bürosu, geniş bir yelpazede dava takibi, hukuki danışmanlık ve arabuluculuk hizmeti sunmaktadır. Dava takibi ve uyuşmazlıkların çözümü hizmetlerimiz, ceza davalarını, idari davaları, tüketici davalarını, ticari davaları, iş davalarını, aile hukukundan kaynaklanan davaları, tıp hukukundan kaynaklanan her türlü ceza ve özel hukuk davalarını, miras hukukuna ilişkin davaları ve Anayasa Mahkemesine yapılan bireysel başvuruları kapsamaktadır.

 

Hukuki danışmanlık hizmeti kapsamında, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Danışmanlığı hizmeti verilmektedir. Kurulduğu ilk günden itibaren kurumsallığı ilke edinen EFE & KILIÇ Hukuk Bürosu, dünyadaki ve ülkemizdeki gelişmeleri yakından takip ederek müvekkil odaklı, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışından ödün vermemektedir.

Misyonumuz

Misyonumuz, hukukunda temel aldığı ahlaki değerleri muhafaza ederek; çalışan ekibimizle birlikte hukuki danışmanlık yaptığımız kişi, kurum ve kuruluşlar ile müvekkillerimize etkin, hızlı şekilde hukuki hizmet sağlamaktır.

Vizyonumuz

Hukuki koruma, iş geliştirme ve ihtilâf çözümüne ilişkin, kaliteli ve entegre hizmetler sunarken; müvekkil, ortak, ve iş hacmi bazında verimlilikle ve istikrarlı bir şekilde büyüyen, uluslararası ölçülerde profesyonel bir hukuk hizmetleri kurumu olmaktır.

Temel Değerlerimiz

Ehliyet, Güven, Dürüstlük, Hakkaniyet, Adalet, Doğruluk, Sadakat, Saygı varoluşumuzun özünü oluşturan temel değerlerimiz olup müvekkillerimize taahhütlerimizdir.

Hizmet Anlayışımız

Avukatlık meslek ahlâkına ve profesyonelliğe uygun olarak müvekkillerimize hizmet etmek amacıyla var olan bir hukuk kurumuyuz. Bu çerçevede; görüşmelerimiz ve çalışmalarımız esnasında edindiğimiz her türlü kişisel ve kurumsal bilgiler bizim için saklanması gereken bir sırdır.